Autoelektričar

On-site
  • Sarajevo, Federacija Bosne i Hercegovine, Bosnia and Herzegovina
Suport

Job description

BS Telecom Solutions je internacionalna kompanija sa dugogodišnjim iskustvom u proizvodnji, isporuci i integraciji kompletnih telekomunikacijskih i informacijskih sistema.

Za naše klijente nudimo rješenja u više oblasti, uključujući enterprise software, ITS, IoT i Smart cities. Zahvaljujući ulaganju u vlastita tehnološka istraživanja kreirali smo vlastiti software za nadzor i upravljanje prometom i tako se lansirali kao regionalni lider u ovoj oblasti. Trenutno zapošljavamo više od 130 uposlenika u Bosni i Hercegovini, Srbiji, Crnoj Gori, Hrvatskoj.

Na osnovu ukazanih potreba BS Telecom Solutions raspisuje konkurs za prijem u radni odnos:

Autoelektričar – 1 izvršilac, Sarajevo

Glavna zaduženja:

  • identifikuje i dijagnosticira električne probleme u vozilima i drugim električnim komponentama.;
  • vrši popravku ili zamjenu oštećenih ili neispravnih električnih komponenti na vozilima;
  • vrši instalaciju dodatne električne opreme u vozilima;
  • vrši održavanje električnih sistema vozila;
  • obavlja i druge poslove po nalogu nadređenog;

Job requirements

Uslovi koje trebate ispunjavati:

  • VKV/SSS Elektrotehnička škola, Saobraćajna škola;
  • Minimalno 2 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima;
  • Posjedovanje vozačke dozvole B kategorije, aktivan vozač;
  • Poznavanje osnova o električnim sistemima u vozilima;

Profil kandidata:

  • Odgovoran i samoinicijativan;
  • Orijentisan ka timskom radu;
  • Izražene komunikacione vještine.

Nudimo:

  • Mogućnost rasta i napredovanja u karijeri
  • Saradnja sa vrhunskim stručnjacima u industriji
  • Konkurentna plaća i mnogi drugi benefiti

or